Rezultate pretraživanja možete filtrirati kako bi dobili što relevantniji sadržaj. Odabirom pojedinog filtera s desne strane možete suziti rezultate pretrage, s time da je omogućeno korištenje svih filtera u isto vrijeme.

Najčitači u osnovnim i srednjim školama Varaždinske županije
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
Sara u društvu najčitača osnovnih škola Varaždinske županije
Pročitajte više
Kvizom poznavanja lektirnih naslova obilježen Mjesec hrvatske knjige
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
Najbolji poznavatelji lektire odmjerili su svoja znanja kroz kviz.
Dan kravate
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
1667. godine u Francuskoj je bila ustrojena posebna pukovnija Royal Cravates, a bila je nazvana po Hrvatima koji su bili u njezinom sastavu i nosili kravatu.
Pročitajte više
Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje obilježavaju se svake godine tijekom mjeseca listopada. Svečanost obilježavanja  ima za cilj da  uz blagoslov i simbolično blagovanje kruha osjetimo zahvalnost za sve plodove, radosti, uspjehe  koje smo tijekom godine primili.
Pročitajte više
Obavijest o održavanju nastave u petak, 2.11.2018.
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
U petak, 2. studenoga 2018. godine održava se nastava prema uobičajenom rasporedu sati.
Dani kajkavske riječi Zlatar 2018
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
Pjesma Rodne meste moje odabrana za javno izvođenje i tiskanje u zbirci Zbora malih pjesnika.
Pročitajte više
WER - Croatian Open 2018.
Kreirao/la: editor | Kategorije: Novosti škole
Više od 150 natjecatelja s mentorima sudjelovalo na ovogodišnem Otvorenom kupu Hrvatske! Imali smo i mi svoje predstavnike.
Pročitajte više
Objavljen je red vožnje autobusa u šk. god. 2018./2019.
Kreirao/la: admin | Kategorije: Novosti škole, Nastava, Roditelji
Poštovani učenici i roditelji, Od ponedjeljka 17. rujna 2018. godine školski autobus će voziti po novom redu vožnje koji se nalazi u privitku.
Projekt "Zanemarena baština"
Kreirao/la: admin | Kategorije: Projekti
Učenici naše škole sudjelovali su u nagradnom projektu emisije "Školski sat" Hrvatske radiotelevizije pod nazivom "Zanemarena baština".
Pročitajte više
Učenici osmog razreda uče o domovinskom ratu
Kreirao/la: admin | Kategorije: Novosti škole
Nakon dvodnevne izvanučioničke nastave u Vukovaru u organizaciji Memorijalnog centra Domovinskog rata Vukovar, učenici su imali priliku čuti i svjedočenja članova UDVDR-a.