Galerija slika:
Kreirao/la: admin | Kategorije:
Novosti škole
Nakon dvodnevne izvanučioničke nastave u Vukovaru u organizaciji Memorijalnog centra Domovinskog rata Vukovar, učenici su imali priliku čuti i svjedočenja članova UDVDR-a.

Članovi UDVDR-a kluba Petrijanec Franjo Mušić i Vladimir Milavec, uz tehničku podršku Ivice Nella,  posjetili su našu školu.

Sadržaje vezane uz domovinski rat na satu  Povijesti  učenici osmog razreda imali su prilike učiti od sudionika domovinskog rata koji su im svjedočili o događajima  u kojima su i sami sudjelovali.

Zahvaljujući dvodnevnoj učioničkoj nastavi u  Vukovaru kao i ovom  susretu sa sudionicima domovinskog rata, učenici  uče o domovinskom ratu na drugačiji način. Vrlo je važno da nove generacije učenika budu informirane od samih sudionika jer jedino tako će moći cijeniti sve ono što su branitelji žrtvovali za slobodu koju danas imamo.