4. ožujak bio je sretan dan za  vjeronaučnu ekipu naše škole. Nakon što su na međuškolskom natjecanju u Križevcu naši učenici bili najbolji i tako izborili pravo natjecanja na biskupijskoj razini, u ponedjeljak su na biskupijskom natjecanju  potvrdili svoje znanje.

Na složenom natjecanju koje se sastoji od tri razine,  ekipa u sastavu Sara Plantić, Iva Jež, Alen Plantić i Magdalena Hrg predvođena  mentoricom vjeroučiteljicom Kristinom Kožić  postigla je najviše bodova, osvojila prvo mjesto i tako izborila put na državno natjecanje. Osim što je ekipa bila najbolja, posebnu nagradu dobila je  i naša Sara kao učenica koje je osvojila najviše bodova na natjecanju tako da se naša ekipa vratila s dvostrukom nagradom.

ekipa

nagrada

Bravo za sve učenike iz ekipe koji su  svojim trudom i radom postigli ovakav uspjeh  i, naravno, čestitke vjeroučiteljici Kristini Kožić za izvrstan mentorski rad!